Regulamin

REGULAMIN SKLEPU

1. Właścicielem sklepu Internetowego jest firma:

Limak Kamil Oberc

ul. Ścinawska 28

56-100 Wołow

NIP: 9880293423

tel. +48 500 600 288

www.air-sus.pl

2. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:

 • sklep internetowy
 • e-mail: biuro@air-sus.pl
 • telefonicznie +48 500 600 288

3. Zamówienia internetowe oraz mailowe można składać 24 godziny na dobę przez cały rok, telefoniczna w godzinach pracy sklepu.

 • Pn- Pt : 8 -16
 • Sobota : 9-13

4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15, w soboty, w niedziele oraz w święta będą realizowane następnego dnia roboczego.

5. Potwierdzonego zamówienia nie można anulować.

6. Nieprawidłowo wypełnione formularze oraz nie potwierdzone zamówienia nie będą rozpatrywane.

7. Firma Limak Kamil Oberc zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji .

8. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w polskich złotych, są cenami brutto, zawierają podatek VAT.

9. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod wskazany adres przez Zamawiającego w terminie do 2 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.

10. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający zostanie poinformowany o zaistniałej sytuacji i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.  Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji możliwe jest całkowita rezygnacja z zamówienia bądź też rezygnacja tylko z pozycji, która to wydłuża czas realizacji zamówienia.

11. Do każdej przesyłki dołączone jest potwierdzenie kupna (faktura VAT) lub paragon oraz niezbędne karty gwarancyjne.

12. Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie objęte są gwarancją podaną przez producenta.

13. Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:

 • przy odbiorze przesyłki,
 • przelewem (przedpłatą).

14. Opis procedury reklamacyjnej:
Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem  biuro@air-sus.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

 • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
 • datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
 • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
 • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.
15. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy:
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

16. Płatności:

Przy przedpłacie należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto lub skorzysta z narzędzi płatniczych dostępnych w sklepie internetowym.

Dane do tradycyjnego przelewu:

Limak Kamil Oberc

ul. Ścinawska 28

56-100 Wołów

numer konta: 11 1090 2499 0000 0001 2145 8171 , Bank Zachodni WBK

Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer zamówienia który jest wyświetlany po akceptacji zamówienia. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie.

 

17. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką podczas dostarczeniu towaru.

18. Oferta sklepu jest ważna na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Wysyłki do UE są możliwe po wcześniejszym kontakcie drogą telefoniczną bądź poprzez e-mail.

19. Firma Limak Kamil Oberc zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych".

20. Sklep Internetowy oświadcza, iż jest administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r Nr 101, poz. 926 ze zm.; dalej: Ustawa) i że spełnia wszystkie wymogi przewidziane przez Ustawę.

21. Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

22. Informacje zawarte na tej stronie stanowią własność intelektualną firmy LIMAK Kamil Oberc. Dotyczy to zarówno tekstów jak i grafik sklepu. Wszelkie próby kopiowania zdjęć oraz tekstów z niniejszego serwisu bez zgody firmy LIMAK Kamil Oberc są zabronione i będą traktowane jako łamanie prawa.